Sobotni spływ Chociną

2maja_2015_chocinaZapraszamy serdecznie do udziału w sobotnim (2 maja) spływie kajakowym rzeką Chociną.

Majówka w kajaku? Dlaczego nie! Wszystkim zainteresowanym osobom udzielimy szczegółowych informacji telefonicznie (660 040 248) lub mailowo (info@ekosowa.pl).

Długi weekend w kajaku

Funka_plus_spływ_lipiec_2_2014 078Zbliża się długi weekend majowy. Dla miłośników kaszubskich rzek oraz aktywnego wypoczynku oferujemy wynajem kajaków oraz pomoc w organizacji spływu wybraną rzeką.

Szczególnie polecamy Brdę, Zbrzycę oraz Chocinę. Każda z tych rzek różni się stopniem trudności. Brdę polecamy doświadczonym kajakarzom, zaś Zbrzycę i Chocinę nowicjuszom oraz rodzicom z mniejszymi dziećmi. Zbrzyca jest bardziej „leśna”, Chocina bardziej „łąkowa”. Cena wynajęcia jednego dwuosobowego kajaka polietylenowego typu Sprinter wynosi u nas 35 zł za dzień. W zestawie oferujemy siedziska, wiosła i kamizelki asekuracyjne. Dla grup liczących minimum 8 osób dorzucamy gratis drewno do ogniska. Koszt dowozu na start i odbioru z mety spływu liczony jest według stawki 1,5 zł / km. Dla osób planujących spływ kilkudniowy oferujemy także czteroosobowe namioty Fjord Nansen w cenie 20 zł / doba.

Osoby zainteresowane spływami kajakowymi w trakcie weekendu majowego prosimy o kontakt: tel. 660 040 248 lub mail: info@ekosowa.pl.

Majówka 2015 w Parszczenicy

SONY DSCZapraszamy do Parszczenicy na Weekend Majowy 2015. Oferujemy moc atrakcji w pięknych okolicznościach przyrody! Szukasz odpoczynku i ciszy? U nas je znajdziesz.

Zapraszamy w Bory Tucholskie już od 30 kwietnia. Do dyspozycji gości oddajemy niezależne mieszkanie (25 m. kw.) składające się z pokoju, kuchni i łazienki. Oprócz wygodnego lokum w pięknej okolicy oferujemy też szereg propozycji aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Pakiet „Majówka 2015 w Parszczenicy” zawiera: pobyt od 30 kwietnia do 3 maja (dla max. 4 osób); spływ kajakowy rzeką Chociną – w tym dowóz na start i odbiór z mety spływu; wycieczka z przewodnikiem do Parku Narodowego „Bory Tucholskie”; możliwość korzystania z rowerów w trakcie pobytu (w okolicy są super trasy rowerowe!); miejsce ogniskowe oraz drewno bez limitu. Cena pakietu: 800 zł.

Nasz dom to dawna leśniczówka; położony jest pośród sosnowych lasów, pomiędzy dwoma jeziorami. Obok domu płynie niewielka rzeczka. Dla gości udostępniamy nasz ekologiczny ogród, z którego można skubać wiosenną zieleninę. Kontakt: 660040248 lub info@ekosowa.pl. Zapraszamy.

Nowa strona internetowa

bruksela18Po zimowym lenistwie zabrałem się za przygotowania do kolejnego sezonu edukacyjno – turystycznego. Efektem wiosennych porządków jest nowa wersja strony internetowej ekosowa.pl.

Właśnie po niej serfujesz! W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, która tworzona była jako tymczasowa i robocza, odpalona dziś stronka jest dokładnie taką, jaką być powinna. Będę ją jeszcze dopieszczał, zaś szanownych odwiedzających bardzo proszę o uwagi i sugestie. Stronę tę zamierzam promować i przedstawić całemu światu. W kwietniu planuję konkurs z nagrodami dla tych, którzy w promocji EKO SOWY zechcą mi pomóc. Szczegóły wkrótce! ;-)